شبکه ویدئوکنفرانس ایران | تجربه بی نظیر ارتباطات تصویری آنلاین

درباره ما

شوکا (شبکه ویدئو کنفرانس ایران)، از مجموعه شرکت های بهپرداز جهان می باشد که فعالیت خود را از سال 1389 با هدف ارائه سرویس ارتباط زنده صوتی و تصویری با همراهی تیمی متشکل از متخصصین و کارشناسان کارآزموده، آغاز نموده است. مؤسسان شوکا با سال ها تجربه در پیاده سازی راه حل های ویدئوکنفرانس با مشاهده مشکلات موجود بر سر راه استفاده از این فناوری سودمند، از قبیل نیاز به خرید کالا و سرمایه گذاری اولیه بالا، نیاز به نیروی انسانی متخصص برای راه اندازی و نگهداری سیستم، پیچیدگی و پرهزینه بودن توسعه سیستم، کیفیت ناکارآمد صدا و تصویر، نوسانات ارز و مقرون به صرفه نبودن استفاده از ویدئوکنفرانس برای شرکتهای کوچکتر، تصمیم گرفتند تا راهکاری ارائه نمایند که این تکنولوژی بتواند به شکلی ساده، با کیفیت و مقرون به صرفه در اختیار کلیه مخاطبین آن قرار گیرد. بنابراین فعالیت گروه در هنگام تأسیس، بطور خاص بر روی ارائه ویدئو کنفرانس بعنوان یک سرویس(Video Conferencing as a service)، و نه بعنوان یک کالا، متمرکز گردید.

چرا خدمات تصویری شوکا؟

شوکا تجربه ای ارزشمند در ارتباطات تصویری انلاین
چه شما تازه با ملاقات های تصویری آنلاین آشنا شده باشید و یا تجربه طولانی مدت در آن داشته باشید، انواع سرویس های مدیریت شده ی ما، باعث سرمایه گذاری دراز مدت در سازمان شما می گردد. با شوکا، ما تمام دردسر های فنی و تخصصی، نیاز به پیدا کردن و فراهم نمودن زیرساخت مناسب، استخدام و بکارگیری نیروی انسانی متخصص جهت مدیریت و پشتیبانی جلسات شما را از بین خواهیم برد.
شوکا تمامی این مزایا را به سادگی با یک هزینه ی ناچیز ماهیانه ، کاربری نا محدود، تحویل مطمئن، امن و پشتیبانی کامل از تصاویر HD به گونه ای که هرگز تجربه نکرده اید، را به شما عرضه می نماید.


Join Shooka...

shooka instagramshooka linkedinshooka googleplusshooka facebookshooka twitterوبلاگ شوکا

Unit 3, 2nd floor, No. 45, Zamani Alley, Ashrafi Isfahani Blv., Tehran, Iran
Phone : +98 21 44 48 12 18
email shooka