شبکه ویدئوکنفرانس ایران | تجربه بی نظیر ارتباطات تصویری آنلاین

آموزش

امروزه آموزش از مرز دیوارهایِ کلاس مدرسه فراتر رفته و به محل زندگی و کار دانش آموزان، معلمین و کارکنان پا گذاشته است. به‌کارگیری گسترده‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند آموزش، همزمان با تحول در رویکردهای آموزشی جهان، زمینه‌ی شکل‌گیری مدارس هوشمند را فراهم ساخته است. بدیهی است که هوشمندسازی مدارس تأثیر مستقیمی در افزایش کیفیت آموزش خواهد داشت. از مزایا و کاربردهای سرویس ویدئوکنفرانس در مقوله آموزش و پرورش می توان مواردی چون کلاس از راه دور، معلم از راه دور، جلسه با والدین از راه دور، برقراری ارتباط با مدیران از راه دور و برگزاری آموزش از راه دور برای نقاط محروم اشاره نمود که شرح تفضیلی این موارد در ادامه آمده است.

درمان و پزشکی

یکی از مهمترین خدماتی که شوکا به ارمغان آورده است، کاربرد آن در حوزه ی پزشکی و مشاوره های درمانی است. در صورت استفاده از خدمات ویدئوکنفرانس شوکا، امکان نجات یافتن جان هزاران نفر و ارتقاء سطح کیفی خدمات درمانی نیز فراهم آمده است. از طریق سرویس های شوکا، مرز بین پزشکان با بیماران و دیگر مراکز خدماتی و یا سایر افراد درگیر در چرخه درمان از میان بر داشته می شود. بیشتر سرویس ‌های ویدئوکنفرانس امکان شرکت در کنفرانس را از طریق PC، Smartphone ،Tablet فراهم می کند که پزشکان می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن با بیماران یا دانشجویان در اماکن مختلف ارتباط برقرار کنند، این امر خود باعث سرعت و سهولت در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت بالا می گردد.

بانکداری و سرمایه گذاری

در عصر امروز بانکداری ویدئویی به معنی اجرای تراکنش‌ها و مشاوره های بانکی از طریق ارتباط ویدئویی از راه دور می‌باشد. استفاده از سرویس ویدئوکنفرانس بانک ها را قادر می سازد که تحولات جاری در زمینه بازارهای مالی، تغییرات سیاسی، خدمات جدید بانک و شرکاء تجاری آنها را به اطلاع کلیه کارمندان در هر موقعیت و هر مکانی برساند. یکی از مزایای برجسته این سرویس در قیاس با کانال‌های رسانه‌ای معمول همچون ایمیل، اینترانت و…. تماس رو در رو و ارتباطات چشمی می باشد.در اکثر مواقع مشتریان بانکی با سوالاتی مواجه می شوند که ممکن است پاسخگویی به آنها از سوی مشاوران نیازمند تحقیقات زمانبری باشد و یا می بایست با متخصصین بانکی مشورت گردد. یک راه حل هوشمند برای ارتباط با متخصصین از طریق ویدئوکنفرانس می باشد چون ممکن است متخصصین از نقاط مختلف کشور باشند و ارتباط از این طریق باعث تسریع فرآیند مشاوره می گردد.

صنعت

امروزه در صنایع مختلف عوامل تأثیرگذار بر زنجیره های تولید و تامین توسط انتظارات مشتریان، کاهش قیمت و کاهش زمان عرضه به بازار، تعیین می شود. خدمات ویدئوکنفرانس شوکا تولیدکنندگان و تامین کنندگان صنایع را قادر می سازد تا هماهنگی های لازم در خصوص کسب و کار خود را در هر زمان، بدون نیاز به سفر، به طور همزمان و به صورت چهره به چهره انجام دهند.

مشاوره و خدمات حرفه ای

امروزه افراد در کسب و کارهای مختلف به طور فزاینده ای در انتظار تجربه نمودن خدمات سفارشی سازی شده متناسب با نیاز خود می باشند. از آنجایی که افزایش تماس های چهره به چهره به معنی ایجاد روابط تجاری نزدیک تر، طولانی مدت و مثمر ثمر تر می باشد. لذا شرکت های خدمات حرفه ای با استفاده از خدمات ویدئوکنفرانس شوکا، در حال ایجاد راه هایی کارآمد تر و موثرتر جهت ارائه خدمات به مشتریان و تقویت موقعیت خود در بازار می باشند.

Join Shooka...

shooka instagramshooka linkedinshooka googleplusshooka facebookshooka twitterوبلاگ شوکا

Unit 3, 2nd floor, No. 45, Zamani Alley, Ashrafi Isfahani Blv., Tehran, Iran
Phone : +98 21 44 48 12 18
email shooka